ÖZNUR ESKİŞEHİR TEMİZLİK ŞİRKETİ (0222) 240 25 26 0536 604 64 01 - 0 542 260 86 02
ESKİŞEHİR EV,APART,OFİS TEMİZLİK ŞİRKETİ
ESKİŞEHİR MERDİVEN TEMİZLİK ŞİRKETİ
ESKİŞEHİR KOLTUK TEMİZLİK ŞİRKETİ
ESKİŞEHİR İNŞAAT TEMİZLİK ŞİRKETİ
ESKİŞEHİR TEMİZLİK ŞİRKETİ

Hasanpolatkan Cd.Doğan Can Sok.
ayarstemizlik26@gmail.com
0 222 240 25 26 - 0536 604 64 01 - 0 542 260 86 02

ŞİRKET HİZMETLERİ

ŞİRKET HİZMETLERİ

Villa Temizliği   |  Ev Temizliği   |  Dış Cephe Temizliği   |  Fabrika Temizliği   |  Merdiven (Apartman) Tmizliği   |  Koltuk Yıkama   |  Ofis Temizliği   |  İnşaat Sonrası Temizlik Hizmeti   |  İşyeri Temizliği   |  Yangın Sonrası Temizlik

 YANGIN SONRASI TEMİZLİK

 ,

 


Yangın Sonrası Temizlik

ÖZNUR Temizlik Şirketi olarak uzman afet sonrası ekibimizle yangın sonrası ev, ofis, depo, fabrika vb tüm mekanların ÜCRETSİZ keşifle incelenmesini talep edebilir, fiyat teklifi alabilirsiniz. Aynı zamanda yapılan ilk keşifte müşterileri doğru bilgilendirme ile yangın sonrası kurtarılacak ürünler hakkında detaylıca bilgilendirmek gerekmektedir. Yangın sonrası temizliği şirketleri ilk olarak sizlerin maddi olarak hasar gördüğünüz bir olaydan daha fazla hasar görmemenizi sağlamak olmalıdır.

Yangın sonrası temizlik hizmetleri, firmamız bünyesinde profesyonel bir ekip ve doğru ekipman ile yapılması gereken özel bir çalışma topluluğudur. Bu süreçte sizlere sadece yangın sonrası temizlik hizmeti sunabileceğimiz gibi devamında komple tadilat ve dekorasyon hizmeti de önererek süreci baştan sona sizler adına takip etmekteyiz. Firmamız özellikle tadilat dekorasyon hizmetleri noktasında sizlere yönlendireceği ekipleri ile a’dan z’ye tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak alt yapıda hizmet sunacaktır.

Yangın Sonrası Temizliği Nasıl Yapılır?

*Yangından dolayı oluşan “is” ler kuru fırça yardımı ile dökülerek işleme başlanır.
*Yangın sonrası temizliği içeride bulunan mobilya ve eşyaların muhafaza altına aldıktan sonra alçı yapılması gereken yerlerin tamiratı ile başlar. Daha sonra duvarların ve tavanın yeniden boyanması gerekir.
*Boya yapılırken duvarların tahribatına uygun boya ve astarlar kullanılmalıdır.
*Kalitesiz malzemeler kullanıldığında daha sonra boyanın altından is lekeleri belli olmaya ve tekrar koku yapmaya başlayabilir. Bu gibi daha sonra tekrar edebilecek sorunları önlemek amacı ile kaliteli ürünler kullanılmalıdır.
*Yangın sonrası temizlik hizmeti veren firmaların bu noktada dikkat etmesi gereken nokta isli duvarların en az 1 astar ve 3 kat boya ile boyanıp temizlenmelidir. Aksi takdirde kısa süre sonra koku ve izler tekrar duvarlardan belli olmaya başlayacaktır.
*Duvarların, yer döşemelerinin ve tavanın temizleme işi bittikten sonra fazla hasar görmeyen mobilyalar ve diğer eşyalar detaylı şekilde temizlenir. Duvarlarda is kokusu kalabileceği gibi eşyalara bu koku daha fazla sinebilir. Bu aşamadan detaylı yangın temizliği yapılmalıdır.
*Vakumlu ve buharlı temizleme cihazları ile eşyalar temizlenir ve iyi bir şekilde kurutulmalıdır.
*Vakumlu ve buharlı temizlik cihazları ile evin alt yüzeyini ve parke ve boruları da dezenfekte ederek temizlenmelidir.
*Yangın sonrası temizliği sıradan temizleme işlemleri gibi değildir. Koku ve hasar gidermek ön planda olduğu için kullanılan temizleme malzemeleri ve cihazları da farklıdır.

Gelişen teknoloji ile birlikte sadece cihazlar ve makineler ile profesyonel olarak ekip çalışması halinde sizlere hizmet sunmaktayız.


ESKISEHIR