ÖZNUR ESKİŞEHİR TEMİZLİK ŞİRKETİ (0222) 240 25 26 0536 604 64 01 - 0 542 260 86 02
ESKİŞEHİR EV,APART,OFİS TEMİZLİK ŞİRKETİ
ESKİŞEHİR MERDİVEN TEMİZLİK ŞİRKETİ
ESKİŞEHİR KOLTUK TEMİZLİK ŞİRKETİ
ESKİŞEHİR İNŞAAT TEMİZLİK ŞİRKETİ
ESKİŞEHİR TEMİZLİK ŞİRKETİ

Hasanpolatkan Cd.Doğan Can Sok.
ayarstemizlik26@gmail.com
0 222 240 25 26 - 0536 604 64 01 - 0 542 260 86 02

ŞİRKET HİZMETLERİ

ŞİRKET HİZMETLERİ

Villa Temizliği   |  Ev Temizliği   |  Dış Cephe Temizliği   |  Fabrika Temizliği   |  Merdiven (Apartman) Tmizliği   |  Koltuk Yıkama   |  Ofis Temizliği   |  İnşaat Sonrası Temizlik Hizmeti   |  İşyeri Temizliği   |  Yangın Sonrası Temizlik

  

OFİS TEMİZLİĞİ

  ÖZNUR Temizlik olarak ofis temizliğinde deneyimli kadromuz ile sizlere tertemiz ofisler garanti ediyoruz. Çünkü biz müşterilerimiz kadar onların ofislerini de önemsiyoruz. Sabah iş yerinize geldiğinizde pırıl pırıl bir mekanla karşılaşmak istemez misiniz? Yeni fikirler üretmek, yeni atılımlar yapmak; günlük bakımı yapılmış, mis gibi kokan, havalandırılmış, çöpleri boşaltılmış, tozdan arınmış, tertip ve düzeni sağlanmış bir iş yerinden geçer. Sabah erkenden başlayan günlük temizlik (masaların, bilgisayarların silinmesi, çöplerin boşaltılması tertip ve düzenin sağlanması vs.) hizmetiyle ofisler, işyerleri ve kamu kuruluşları mesai başlama anına kadar pırıl pırıl olur. Size de gönül rahatlığıyla işlerinizi yapmak kalır. Büro temizliği sırasında iş akışına engel olmamak, toplantı ve görüşme v.b. sırasında ortamı rahatsız etmemek ve o iş yeri ile ilgili bilgiler konusunda gizlilik prensiplerine uymak ÖZNUR TEMİZLİK OFİS TEMİZLİK ŞİRKETİNİN görevlerindendir.

 

Şirketimiz ofis temizliğini sizlerin isteğine uyacak şekilde periyodik ve genel olmak üzere 2 türlü yapmaktadır. Standart olarak bu hizmetimiz ayda 1 kez verilmektedir. Fakat, sizlerin isteğine göre, gün sayısını arttırabiliyoruz. Genel temizlikte ise, 1 defaya mahsus olarak ofisinizin temizliği yapılmaktadır. Ayrıca temizlik saatleri ve günleri için size en uygun saatleri bize bildirmeniz yeterlidir. Temizlik elemanlarımız istediğiniz sıklıkta ve saatte ofisinizi en iyi şekilde temizlemeye hazırdırlar.

Ofis Temizliği Nasıl Yapılır?

*Ofisinizin çalışma programına uygun sizlere özel temizlik programı çıkartıyoruz.
*Ofisinizin duvarları, camları, çerçeveleri, oturma gruplarınız ve dolaplar tamamen temizlenmektedir.
*Bunların yanı sıra, kitaplıklar ve çerçevelerde tamamen temizlenmektedir.
*Sizlerin belirlemiş olduğunu süreçlerde, ofislerinizin cam temizliği ve genel temizliği yapılıyor.
*Özellikle tuvaletlerin önemli bir bakteri kaynağı olduğunu düşünerek, tuvalet temizliğine ayrıca hassasiyet gösterilmektedir.
*Kullanılan tüm malzemeler ve ekipmanlar dezenfekte edici özelliğe sahiptir.
*Ofis Temizliğinizi yaparken ofis eşyalarına kesinlikle zarar vermiyoruz.
*Eğer ofisinizde halı var ise, halılarınızın da temizliğini yapmaktayız.
*Ofis temizliğiniz sizleri rahatsız etmeyecek şekilde istediğiniz zaman aralıklarında gerçekleştirilir.


ESKISEHIR